Lokalizacja

Warszawskie Bielany to dzielnica, która stwarza wyjątkowe warunki do odpoczynku i relaksu, umożliwiając jednocześnie mieszkańcom dobrą komunikację z centrum Warszawy. Dzięki temu, z każdym kolejnym rokiem, Dzielnica zwiększa swoją populację, a wraz z nią rozwija się sieć połączeń transportu zbiorowego. Na uwagę zasługuje tu węzeł komunikacyjny na Młocinach, który stanowi stacja metra I linii oraz przystanki i pętla wielu linii tramwajowych i autobusowych, w tym również podmiejskich i dalekobieżnych. To wszystko sprawia, że dojazd do centrum Warszawy, sąsiednich dzielnic, miast, czy nawet wyjazd na wakacje komunikacją zbiorową nie stanowi kłopotu.

Jednak nie zawsze jest konieczność opuszczania Bielan, ponieważ na miejscu można skorzystać z wielu urzędów – Urząd Skarbowy, ZUS, Urząd Dzielnicy, zrobić zakupy w nowoczesnej galerii Młociny, czy spędzić wspaniały weekend w Kampinoskim  Parku Narodowym.

Batorego 4 sp. z o.o. dostrzegła te sprzyjające warunki dla mieszkańców, w szczególności Kampinoski Park Narodowy i postanowiła zaoferować swoim klientom mieszkania w jego sąsiedztwie - przy ulicy Loteryjki 69C; 69D; 69E; 69F.

Inwestycja zlokalizowana jest  400 m od wejścia do Kampinoskiego Parku Narodowego!!!

Dlaczego to takie ważne? Dlatego, że każdego dnia, kiedy tylko zapragniesz, możesz odpoczywać w jednym z największych i najpiękniejszych polskich parków, gdzie bogactwo przyrodnicze i historyczne, nie ma sobie równych. Jeśli zamieszkasz tu, Twój dom stanie się bazą wypadów rowerowych, pieszych wycieczek i innych przedsięwzięć rekreacyjnych. Każdego dnia po pracy będziesz chętnie wracać do domu, a dzięki niedużej odległości od centrum Warszawy, zrobisz to szybko zarówno jadąc autem, jak i komunikacją publiczną (metro, autobusy linii 110, 181, 250, 409, 712, L-7, N91).

"Przy kampinosie" to wspaniałe miejsce nie tylko dla osób aktywnych fizycznie. Cała Twoja rodzina będzie mogła rozwijać się artystycznie w Bielańskim Ośrodku Kultury przy ulicy Estrady, oddalonym około 1 kilometra od mieszkania oraz w szkole podstawowej przy ulicy Arkuszowej.

A będzie jeszcze ciekawiej! Na przykład w planach jest trasa szybkiego ruchu S7 ułatwiająca dojazd do centrum Warszawy z jednej strony i nad morze z drugiej, jednocześnie na tyle oddalona od inwestycji  Przy Kampinosie, że nie będzie obniżała komfortu mieszkańcom.

 

Okolica oraz sąsiedztwo:

- Kampinoski Park Narodowy – 400 m – 5 minut pieszo !!!

- Strefa treningu outdoor, plac zabaw – 500 m – 6 minut pieszo

- przystanki autobusowe 600 - 700 m – 7 minut pieszo

- Tesco 750 m – 2 minuty autem

- Bielański Dom Kultury – 1,1 km – 3 minuty autem

- szkoła podstawowa – 1,2 km – 3 minuty autem

- Metro Młociny – 4,7 km – 9 minut autem

- Galeria Łomianki – 4,7 km – 8 minut

 

LOKALIZACJA NA MAPIE: